CENTURY LED ZDROJ CIRCOLINA 12W 4000K 1050LM 180MM CRL-1218040
Kód produktu: 82599445
Kód dodavatele: CRL-1218040
EAN: 9090171007831
Výrobce: CENTURY
Na objednání
MJ:
  • Produkt: CENTURY LED ZDROJ CIRCOLINA 12W 4000K 1050LM 180MM CRL-1218040
  • Životnost v hodinách: 25000h
  • Provozní teplota: -20 +40°C
  • Počet cyklů ON/OFF: >15000
  • Napětí: 200-240V/AC
  • Úhel svícení: 180°
  • Náhrada za: 70W
  • Svítivost: 1050lm
  • Barva světla/Teplota chromatičnosti: 4000K
  • Hmotnost včetně obalu v KG: 0,167kg
  • Příkon: 12W
  • Stupeň krytí: IP20
  • Barva: Bílá, Průhledná
  • Výška: 25mm